  AZ1086T-3.3G1 Datasheet PDF File
    BCD Semiconductor Manufacturing, Ltd.
Description 2.5 V FIXED POSITIVE LDO REGULATOR, 0.7 V DROPOUT, PSSO2 GREEN, TO-252, 3 PIN
2.5 V FIXED POSITIVE LDO REGULATOR, 0.7 V DROPOUT, PDSO8 GREEN, SOIC-8
3.3 V FIXED POSITIVE LDO REGULATOR, 0.7 V DROPOUT, PSSO2
3.3 V FIXED POSITIVE LDO REGULATOR, 0.7 V DROPOUT, PDSO8