  A1032AY-561K Datasheet PDF File
    HT121K HS152M HT821K HT472M SP272K HT561K SM682K
Cornell Dubilier Electronics
Part No. HT121K HS152M HT821K HT472M SP272K HT561K SM682K
Description Ceramic Capacitors
File Size 187.42K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
Allied Components International
Description Radial Shielded 4 Pin Inductor
File Size 1,189.34K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
Description Radial Shielded Inductor
File Size 274.91K  /  1 Page
Central Technologies
Description Power Inductors - Unshielded
Description Radial Bobbin Inductors
API Delevan
Description Micro i? Chip Inductors
    Abracon, Corp.
ABRACON CORP
Description 1 ELEMENT, 88 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR AXIAL LEADED
1 ELEMENT, 5.6 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR AXIAL LEADED
1 ELEMENT, 560 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 150 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 820 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 220 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR