  A1032AY-151K Datasheet PDF File
Sumida Corporation
Description POWER INDUCTORS
File Size 110.51K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
Murata Manufacturing Co Ltd
Part No. DE6B3KJ151KB4BE01J
Description Safety Standard Certified Lead Type Disc Ceramic Capacitors for Automotive
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
TDK Electronics
Description SMD Inductors For Power Line
File Size 38.59K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
Murata Manufacturing Co Ltd
Part No. DE6B3KJ151KN4AE01J
Tech specs
Official Product Page
Bourns Electronic Solutions
Description Metal Oxide Varistor White goods / appliances Telecom systems
File Size 295.64K  /  4 Page
Part No. DE6B3KJ151KA4BE01J
Bourns Electronic Solutions
Description Shielded SMD Power Inductors
    Chengdu Tieda
Description MYN Series Metal Oxide Varistors
File Size 354.57K  /  6 Page
TOKO, Inc
Description Ideal as a choke coil for noise filtering and DC/DC
   Ideal as a choke coil for noise filtering and DC/DC
File Size 24.40K  /  1 Page
    Abracon, Corp.
Description 1 ELEMENT, 100 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 15 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 1 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 1000 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 10 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 150 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT