  67C401-10NC Datasheet PDF File
For 67C401-10NC Found Datasheets File :: 69+       Page :: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | <6> | 7 |
STMicroelectronics
Description 600 V - 10 A - very fast IGBT
20 A, 600 V, N-CHANNEL IGBT, TO-252AA