  1090AX4-28V Datasheet PDF File
    Visual Communications Company
Part No. 2194A3-28V
Description Non-Relampable Neon-Incandescent Indicator Lights
File Size 55.21K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
Texas Instruments
Part No. TPS53014DGS
Description 4.5V - 28V, 25A Synchronous D-CAP2&trade; Mode Step-Down Controller 10-VSSOP -40 to 85