  XFCDH115-820K Datasheet PDF File
    SUMIDA CORPORATION.
Sumida, Corp.
Description RCH1216B 2 ELEMENT, 27 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
RCH1216B 1 ELEMENT, 82 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
RCH1216B 2 ELEMENT, 39 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
RCH1216B 1 ELEMENT, 56 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
RCH1216B 1 ELEMENT, 270 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
RCH1216B 1 ELEMENT, 330 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
RCH1216B 1 ELEMENT, 390 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
File Size 195.36K  /  4 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
Allied Components International
Description Radial Shielded Inductor
File Size 274.91K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
Sumida Corporation
Description PIN Power Inductor
File Size 319.81K  /  7 Page
    ABRACON CORP
Description 1 ELEMENT, 0.22 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.082 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.33 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD