  XFCDH115-470K Datasheet PDF File
Allied Components International
Description Ferrite Core Chip Inductors High Current
File Size 299.81K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    Taiyo Yuden (U.S.A.), I...
Part No. LB2012T470K
Description Wire-wound Chip Inductors (LB series)
File Size 129.87K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
    Taiyo Yuden (U.S.A.), I...
Part No. LHL13TB470K
Description Radial Leaded Inductors
Part No. NLFC252018T-470K-PF
Description 1 ELEMENT, 47 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
File Size 65.01K  /  2 Page
    Bourns, Inc.
BOURNS INC
Description MAGNETICS - NON-SHIELDED POWER INDUCT-LF 1 ELEMENT, 39 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
MAGNETICS - NON-SHIELDED POWER INDUCT-LF 1 ELEMENT, 820 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
MAGNETICS - NON-SHIELDED POWER INDUCT-LF 1 ELEMENT, 1200 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
MAGNETICS - NON-SHIELDED POWER INDUCT-LF 1 ELEMENT, 5600 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD