  UCS2W68-MHD Datasheet PDF File
Description 8-BIT MICROCONTROLLER
File Size 646.98K  /  10 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    Nichicon, Corp.
Description Aluminum Electrolytic Radial Lead High Ripple, Long Life Capacitor; Capacitance: 6.8uF; Voltage: 400V; Case Size: 10x16 mm; Packaging: Bulk CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 400 V, 6.8 uF, THROUGH HOLE MOUNT
Aluminum Electrolytic Radial Lead High Ripple, Long Life Capacitor; Capacitance: 68uF; Voltage: 400V; Case Size: 18x25 mm; Packaging: Bulk CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 400 V, 68 uF, THROUGH HOLE MOUNT