  SRR1280-470M Datasheet PDF File
    BOURNS INC
Description 1 ELEMENT, 560 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power Inductor; Series:PM127SH; Inductance:22uH; Inductance Tolerance: /- 20 %; Terminal Type:PCB Surface Mount; Core Material:Ferrite; Current Rating:3.6A; DC Resistance Max:0.043ohm; Leaded Process Compatible:No
Power Inductor; Series:PM127SH; Inductance:6.1uH; Inductance Tolerance: 40, - 20 %; Terminal Type:PCB Surface Mount; Core Material:Ferrite; Current Rating:6.6A; DC Resistance Max:0.018ohm; Leaded Process Compatible:No
1 ELEMENT, 47 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 100 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD