  SRP1270-4R7M Datasheet PDF File
    Abracon, Corp.
Description 1 ELEMENT, 2.2 uH, NICKEL-ZINC FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 6060-15M, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 3.3 uH, NICKEL-ZINC FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 6060-15M, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 4.7 uH, NICKEL-ZINC FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 6060-15M, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 6.8 uH, NICKEL-ZINC FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 6060-15M, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 15 uH, NICKEL-ZINC FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 6060-15M, ROHS COMPLIANT