  SMDD-200H Datasheet PDF File
    POWEREX[Powerex Power Semiconductors]
Part No. CM200HA-24H
Description Single IGBTMOD 200 Amperes/1200 Volts
File Size 66.69K  /  4 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. 68004-200H
Description 68004-200H-BERG 100CC SR STRA
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
    CM200HA-24H
Mitsubishi Electric Corporation
Mitsubishi Electric Semiconductor
Part No. CM200HA-24H
Description HIGH POWER SWITCHING USE INSULATED TYPE
File Size 45.08K  /  4 Page
View it Online
Download Datasheet
Part No. 50351-5200HLF
Description High Pin Count, Backplane Connectors, Receptacle, Right Angle, Through Hole, 4 Row, Card Connector Style, 200 Positions, 0 Guide Pin, 2.54mm (0.100in) Pitch