  SI65-1R5L Datasheet PDF File
For SI65-1R5L Found Datasheets File :: 67+       Page :: | 1 | 2 | 3 | 4 | <5> | 6 | 7 |
    Vishay Dale
Description General Fixed Inductor, 1 ELEMENT, 1.5 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD, CHIP, 7832, ROHS COMPLIANT
General Fixed Inductor, 1 ELEMENT, 68 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
General Fixed Inductor, 1 ELEMENT, 1000 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD, ROHS COMPLIANT