  PSA10R-150 Datasheet PDF File
    Solid States Devices, Inc.
Part No. SFF150/3
Description 30 AMP 100 Volts 0.055OHM N-Channel POWER MOSFET
File Size 197.85K  /  2 Page
HUA FENG CIRCUIT
    Vishay Beyschlag
Description 2 A, 150 V, SILICON, RECTIFIER DIODE HERMETIC SEALED, SOD-57, 2 PIN
2 A, 50 V, SILICON, RECTIFIER DIODE HERMETIC SEALED, SOD-57, 2 PIN