  PS125-1R0M Datasheet PDF File
CENTRAL TECHNOLOGIES
Description 1 ELEMENT, 1 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 0.68 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 0.47 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR