  PAL10016P4-2JM Datasheet PDF File
Vishay Siliconix
Vishay Dale
Description SMD PTC - Nickel Thin Film Linear Thermistors
THERMISTOR PTC 100 OHM 0.5% SMD - Tape and Reel
Temperature Dependent Resistor, RESISTOR, TEMPERATURE DEPENDENT, PTC, 10000 ohm, SURFACE MOUNT, CHIP, 1206, LEAD FREE
Temperature Dependent Resistor, RESISTOR, TEMPERATURE DEPENDENT, PTC, 5600 ohm, SURFACE MOUNT, CHIP, 1206, LEAD FREE
Thermistor PTC 680Ohm 5% 2-Pin 1206 T/R