  MCR100-8RLG Datasheet PDF File
For MCR100-8RLG Found Datasheets File :: 61+       Page :: | 1 | 2 | 3 | 4 | <5> | 6 | 7 |
ONSEMI[ON Semiconductor]
Description Sensitive Gate Silicon Controlled Rectifiers 0.8 A, 400 V, SCR, TO-92
Sensitive Gate Silicon Controlled Rectifiers 0.8 A, 200 V, SCR, TO-92
Sensitive Gate Silicon Controlled Rectifiers 0.8 A, 100 V, SCR, TO-92
Sensitive Gate Silicon Controlled Rectifiers 0.8 A, 600 V, SCR, TO-92