  MBA0414-500.5C147K Datasheet PDF File
EICHHOFF[Eichhoff Electronics,Inc.]
Description FOUR-POLE RADIO INTERFERENCE SUPPRESSION CAPACITORS
File Size 70.92K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
Part No. WR48D15/500XC
Description Analog IC 模拟IC
File Size 218.99K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
Description PSU BENCH AUTO RANGE 500W
File Size 277.08K  /  5 Page
    SEMIKRON[Semikron International]
Description Avalanche Bridge Rectifiers
File Size 314.49K  /  3 Page
    ASSEMtech
Part No. PTA1500/30
Description Proximity Switch Magnetic
File Size 37.94K  /  1 Page
    Harris Semiconductor
Part No. HA2500/02
Description Spice Operational Amplifier Macro-Model
File Size 78.55K  /  5 Page
    MIL-PRF-19500/564
International Rectifier, Corp.
Part No. MIL-PRF-19500/564
Description POWER MOSFET P-CHANNEL(BVdss=-100V, Rds(on)=0.30ohm, Id=-6.5A) 功率MOSFET P沟道(BVdss \u003d- 100V的,的Rds(on)\u003d 0.30ohm,身份证\u003d- 6.5A