  LPD3015-334ML Datasheet PDF File
For LPD3015-334ML Found Datasheets File :: 59+       Page :: | 1 | 2 | 3 | 4 | <5> | 6 |
Coilcraft lnc.
Description Shielded Power Inductors
File Size 201.79K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
Coilcraft lnc.
File Size 203.69K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
Coilcraft, Inc.
Description Power inductor, shielded, 20% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 6.8 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power inductor, shielded, 20% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 100 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power inductor, shielded, 20% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 1.5 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power inductor, shielded, 20% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 820 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power inductor, shielded, 20% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 680 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power inductor, shielded, 20% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 3.3 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power inductor, shielded, 20% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 15 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power inductor, shielded, 20% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 330 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power inductor, shielded, 20% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 4.7 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power inductor, shielded, 20% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 2.2 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD