  IS61LV256-25N Datasheet PDF File
    R1225N
RICOH electronics devices division
Part No. R1225N
Description PWM/VFM step-down DC/DC Converter
File Size 259.63K  /  31 Page
HUA FENG CIRCUIT
Central Semiconductor Corp
Description SURFACE MOUNT 25 AMP SILICON TRIAC 600 THRU 800 VOLTS
File Size 395.44K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
    CENTRAL[Central Semiconductor Corp]
Central Semiconductor, Corp.
Description Leaded Thyristor SCR
SILICON CONTROLLED RECTIFIER 25 AMP, 200 THRU 800 VOLTS 25 A, 200 V, SCR, TO-220AB
SILICON CONTROLLED RECTIFIER 25 AMP, 200 THRU 800 VOLTS 25 A, 800 V, SCR, TO-220AB
SILICON CONTROLLED RECTIFIER 25 AMP, 200 THRU 800 VOLTS 25 A, 600 V, SCR, TO-220AB