  IC62LV256L-20T Datasheet PDF File
    Mitsubishi Electric Corporation
POWEREX[Powerex Power Semiconductors]
Part No. CT20TM-8
Description MITSUBISHI INSULATED GATE BIPOLAR TRANSISTOR STROBE FLASHER USE
File Size 27.51K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    Sanyo Electric Co.,Ltd.
SANYO[Sanyo Semicon Device]
Part No. DBF20T
Description Switch Mode Power Supply; No. of Outputs:1; Output Current:6.3A; Output Voltage:24V; Series:VSB RoHS Compliant: Yes
2.0A Single-Phase Bridge Rectifier
File Size 44.26K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
    Sanyo Electric Co.,Ltd.
SANYO[Sanyo Semicon Device]
Part No. DFB20T
Description 2.0A Power Rectifier