  IC61SF12832-8.5TQI Datasheet PDF File
For IC61SF12832-8.5TQI Found Datasheets File :: 69+       Page :: | 1 | 2 | 3 | 4 | <5> | 6 | 7 |
    AS7C251MNTF32_36A AS7C251MNTF36A-85TQIN AS7C251MNTF32A AS7C251MNTF32A-10TQC AS7C251MNTF32A-10TQCN AS7C251MNTF32A-10TQI A
Alliance Semiconductor, Corp.
ALSC[Alliance Semiconductor Corporation]
Part No. AS7C251MNTF32_36A AS7C251MNTF36A-85TQIN AS7C251MNTF32A AS7C251MNTF32A-10TQC AS7C251MNTF32A-10TQCN AS7C251MNTF32A-10TQI AS7C251MNTF32A-10TQIN AS7C251MNTF32A-75TQCN AS7C251MNTF32A-75TQI AS7C251MNTF32A-75TQIN AS7C251MNTF32A-85TQI AS7C251MNTF32A-85TQIN AS7C251MNTF36A-10TQI AS7C251MNTF36A-10TQIN AS7C251MNTF36A-75TQC AS7C251MNTF36A-75TQI AS7C251MNTF36A-75TQIN AS7C251MNTF36A-85TQCN AS7C251MNTF36A-85TQI AS7C251MNTF36A-10TQC AS7C251MNTF36A-10TQCN AS7C251MNTF36A-75TQCN AS7C251MNTF32A-75TQC AS7C251MNTF32A-85TQC AS7C251MNTF36A-85TQC AS7C251MNTF32A-85TQCN
Description 2.5V 1M x 32/36 Flowthrough SRAM with NTD 1M X 32 ZBT SRAM, 8.5 ns, PQFP100
2.5V 1M x 32/36 Flowthrough SRAM with NTD 1M X 32 ZBT SRAM, 10 ns, PQFP100
DIODE ZENER SINGLE 1000mW 30Vz 8.5mA-Izt 0.05 5uA-Ir 22.8Vr DO41-GLASS 5K/REEL
DIODE ZENER SINGLE 1000mW 20Vz 12.5mA-Izt 0.05 5uA-Ir 15.2Vr DO41-GLASS 5K/REEL
DIODE ZENER SINGLE 1000mW 43Vz 6mA-Izt 0.05 5uA-Ir 32.7Vr DO41-GLASS 5K/AMMO
NTD? Sync SRAM - 2.5V