  HSD4M64B4-F10L Datasheet PDF File
For HSD4M64B4-F10L Found Datasheets File :: 69+       Page :: | 1 | 2 | 3 | 4 | <5> | 6 | 7 |
Hanbit Electronics Co.,Ltd
Description Synchronous DRAM Module 256Mbyte (32Mx64Bit), SO-DIMM, 4Banks, 8K Ref., 3.3V
File Size 87.50K  /  11 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. 76745-1CF-10LF
Description BergStik®, Board to Board connector, Unshrouded vertical stacked header, Through Hole, Double Row, 10 Positions, 2.54mm (0.100in) Pitch.