  GLI1250-50A Datasheet PDF File
    NET-50 NET-50A NET-50B NET-50C NET-50D
Mean Well Enterprises Co., Ltd.
Part No. NET-50 NET-50A NET-50B NET-50C NET-50D
Description 50W Triple Output Switching Power Supply
File Size 421.70K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
Texas Instruments
Part No. CSD86360Q5D
Description 25V, Nch synchronous buck NexFET MOSFET&trade;, SON5x6 PowerBlock, 50A 8-LSON-CLIP -55 to 150