  EUJA30-3.000MTR Datasheet PDF File
    Ecliptek, Corp.
ECLIPTEK CORP
Description QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 25 MHz ROHS COMPLIANT, MINIATURE, CERAMIC PACKAGE-4
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 20 MHz ROHS COMPLIANT, MINIATURE, CERAMIC PACKAGE-4
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 27 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 24.576 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 16 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 26 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 30 MHz
QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 32 MHz