  EMK42H2J-1.544M Datasheet PDF File
    Ecliptek, Corp.
Part No. EH2645TS-1.544M
Description OSCILLATORS 50PPM 0 70 3.3V 4 1.544MHZ TS HCMOS 5X7MM 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 1.544 MHz, LVCMOS OUTPUT