  EH2645TS-133.330M Datasheet PDF File
    Ecliptek, Corp.
Part No. EH2645TS-16.9344M
Description OSCILLATORS 50PPM 0 70 3.3V 4 16.9344MHZ TS CMOS 5X7MM 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 16.9344 MHz, LVCMOS OUTPUT