  ECCM9GA18-24.000M Datasheet PDF File
    Cypress Semiconductor, Corp.
Part No. ECCM1-8.000M
Description CRYSTALS 50/100 0 70 18PF 8.000MHZ ATCUT FUND 7X5MM 4PAD SMD QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 8 MHz