  ECCM1N-24.576M Datasheet PDF File
    Ecliptek, Corp.
Part No. E2UKA18-24.576M
Description CRYSTALS 15/20 0 70 18PF 24.576MHZ ATCUT FUND HC-49/US QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 24.576 MHz