  EC1100HSET-3.686M Datasheet PDF File
    AVX, Corp.
Description CAP TANT LOESR 68UF 25V 20% SMD CAPACITOR, TANTALUM, SOLID, POLARIZED, 25 V, 68 uF, SURFACE MOUNT, 2917