  E13C7J2F-187.500M Datasheet PDF File
TE Connectivity, Ltd.
Ecliptek, Corp.
Ecliptek Corporation
Description OSCILLATORS 50PPM 0 70 3.3V 4 250.000MHZ TS LVPECL 5X7 6-PAD SMD
OSCILLATORS 50PPM -40 85 3.3V 4 312.500MHZ TS LVPECL 5X7 6-PAD SMD
OSCILLATORS 50PPM 0 70 3.3V 4 312.500MHZ TS LVPECL 5X7 6-PAD SMD
OSCILLATORS 50PPM -40 85 3.3V 4 187.500MHZ TS LVPECL 5X7 6-PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 187.5 MHz, LVPECL OUTPUT
OSCILLATORS 50PPM -40 85 3.3V 4 150.000MHZ TS LVPECL 5X7 6-PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 150 MHz, LVPECL OUTPUT
OSCILLATORS 50PPM 0 70 3.3V 4 150.000MHZ TS LVPECL 5X7 6-PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 150 MHz, LVPECL OUTPUT
OSCILLATORS 50PPM 0 70 3.3V 4 125.000MHZ TS LVPECL 5X7 6-PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 125 MHz, LVPECL OUTPUT
OSCILLATORS 50PPM 0 70 3.3V 4 100.000MHZ TS LVPECL 5X7 6-PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 100 MHz, LVPECL OUTPUT
OSCILLATORS 50PPM 0 70 3.3V 4 311.040MHZ TS LVPECL 5X7 6-PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 311.04 MHz, LVPECL OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 125 MHz, LVPECL OUTPUT ROHS COMPLIANT, CERAMIC, SMD, 6 PIN
OSCILLATORS 25PPM -40 85 3.3V 4 125.000MHZ TS LVPECL 5X7 6-PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 125 MHz, LVPECL OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 75 MHz, LVPECL OUTPUT ROHS COMPLIANT, CERAMIC, SMD, 6 PIN
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 250 MHz, LVPECL OUTPUT ROHS COMPLIANT, CERAMIC, SMD, 6 PIN
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 212.5 MHz, LVPECL OUTPUT ROHS COMPLIANT, CERAMIC, SMD, 6 PIN
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 312.5 MHz, LVPECL OUTPUT ROHS COMPLIANT, CERAMIC, SMD, 6 PIN