  DSA010-560 Datasheet PDF File
    Bourns, Inc.
BOURNS INC
Part No. 5900-151 5900-560
Description CHOKE RF HI CURRENT 150UH 1.6A 1 ELEMENT, 150 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 56 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR