  DH3316P-154ML Datasheet PDF File
For DH3316P-154ML Found Datasheets File :: 82+       Page :: | 1 | 2 | 3 | 4 | <5> | 6 | 7 | 8 | 9 |
COILCRAFT INC
Coilcraft, Inc.
Coilcraft lnc.
Description 1 ELEMENT, 2.2 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Transformer, for NCP5080, 0.015A, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 3.3 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Transformer, for NCP5080, 0.015A, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 1.5 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Transformer, for NCP5080, 0.015A, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 1.2 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Transformer, for NCP5080, 0.015A, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 22 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
SMT Power Inductors
File Size 104.26K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
Coilcraft lnc.
Description Coupled Inductors for SEPIC
File Size 240.30K  /  3 Page
View it Online
Download Datasheet
Description SMT Power Inductors
File Size 429.72K  /  2 Page
Description Shielded Power Inductors
Power inductor, 20% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 10 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 15 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 330 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power inductor, 20% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 6.8 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD