  CY7C09379-12AC Datasheet PDF File
    http://
Description 50 MHz to 3.5 GHz, 45 dB RF Detector
File Size 1,261.62K  /  20 Page
View it Online
Download Datasheet
Texas Instruments
Part No. TL7712ACDR
Description Single SVS For 12V Systems W/Pgmmable Time Delay 8-SOIC 0 to 70
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
Part No. IP79M12ACT
Description Analog IC
File Size 438.18K  /  4 Page
View it Online
Download Datasheet
Texas Instruments
Part No. UA78L12ACDRE4
Description 100-mA, 30-V VIN positive-voltage linear regulators 8-SOIC 0 to 125
Tech specs
Official Product Page
    SEMELAB LTD
Part No. IP78T12ACT
Description 12 V FIXED POSITIVE REGULATOR, PSFM3