  CWX825-16.384M Datasheet PDF File
    Ecliptek, Corp.
Part No. EH1325TS-16.384M
Description OSCILLATORS 25PPM 0 70 3.3V 4 16.384MHZ TS CMOS FULL 14PIN DIP CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 16.384 MHz, LVCMOS OUTPUT