  CTSLF1265TF-101M Datasheet PDF File
    Abracon, Corp.
ABRACON CORP
Description 1 ELEMENT, 10 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 1000 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 100 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 330 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD