  CTS1-3R3K Datasheet PDF File
    Aeroflex Circuit Techno...
Part No. UT54ACTS157E
Description Quadruple 2 to 1 Multiplexers
File Size 139.96K  /  9 Page
View it Online
Download Datasheet
Texas Instruments
Part No. LMK5C33414ARGCTS1
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
    Aeroflex Circuit Techno...
Part No. UT54ACTS164E
Description 8-Bit Shift Registers
File Size 149.98K  /  9 Page
View it Online
Download Datasheet
Texas Instruments
Part No. LMK5C33216ARGCTS1
Tech specs
Official Product Page
    HARRIS SEMICONDUCTOR
Part No. HCTS161ADMSR
Description HCT SERIES, SYN POSITIVE EDGE TRIGGERED 4-BIT UP BINARY COUNTER, CDIP16
Allied Components International
Description Ferrite Core Chip Inductors High Current
File Size 299.81K  /  1 Page
    Taiyo Yuden (U.S.A.), I...
Part No. LAL02TB3R3K
Description Axial Leaded Inductors
File Size 124.97K  /  1 Page
    Abracon, Corp.
ABRACON CORP
Description 1 ELEMENT, 10 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP
1 ELEMENT, 2.2 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP
1 ELEMENT, 3.3 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP
1 ELEMENT, 5.6 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP
1 ELEMENT, 4.7 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP
1 ELEMENT, 3.9 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP
1 ELEMENT, 1.5 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP
1 ELEMENT, 1.8 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD