  CTLQ2220C-3R3M Datasheet PDF File
    TOKO, Inc.
TOKO INC
Description Fixed Inductors for Surface Mounting 1 ELEMENT, 10 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Fixed Inductors for Surface Mounting 1 ELEMENT, 56 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Fixed Inductors for Surface Mounting 1 ELEMENT, 18 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Fixed Inductors for Surface Mounting 1 ELEMENT, 6.8 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Fixed Inductors for Surface Mounting 1 ELEMENT, 15 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 3.3 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD