  CTLQ2220C-222M Datasheet PDF File
    COILCRAFT INC
Description 1 ELEMENT, 1 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 1.4 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 2.2 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 15 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD