  CTGS43F-680K Datasheet PDF File
Abracon Corporation
Abracon, Corp.
Description Radial-leaded Metal Oxide Varistor ( ROV ); ROV14-271K-S ( Raychem )
Radial-leaded Metal Oxide Varistor ( ROV ); ROV14-270K ( Raychem )
Radial-leaded Metal Oxide Varistor ( ROV ); ROV14-270K-2 ( Raychem )
Radial-leaded Metal Oxide Varistor ( ROV ); ROV14-271K-2 ( Raychem )
Radial-leaded Metal Oxide Varistor ( ROV ); ROV14-271K ( Raychem )
Radial-leaded Metal Oxide Varistor ( ROV ); ROV14-271K-S-2 ( Raychem )
Radial-leaded Metal Oxide Varistor ( ROV ); ROV14-270K-S-2 ( Raychem )
Radial-leaded Metal Oxide Varistor ( ROV ); ROV14-221K-S ( Raychem )
Radial-leaded Metal Oxide Varistor ( ROV ); ROV14-301K-S ( Raychem ) 1 ELEMENT, 8.2 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Radial-leaded Metal Oxide Varistor ( ROV ); ROV14-241K-S-2 ( Raychem ) 1 ELEMENT, 1.5 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Radial-leaded Metal Oxide Varistor ( ROV ); ROV14-241K-S ( Raychem ) 1 ELEMENT, 1 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Radial-leaded Metal Oxide Varistor ( ROV ); ROV14-270K-S ( Raychem ) 1 ELEMENT, 2.2 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
File Size 273.48K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    Electronic Theatre Controls, Inc.
Description Surface Mount Inductors 表面贴装电感
File Size 45.66K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
Sumida Corporation
Description General Power Transformer
File Size 144.88K  /  2 Page
TDK Electronics
Description Inductors for Standard Circuits
File Size 95.99K  /  7 Page
    Taiyo Yuden (U.S.A.), I...
Part No. BRC2016T680K
Description Wire-wound Chip Power Inductors
File Size 125.51K  /  1 Page
    TOKO, Inc.
Description 1 ELEMENT, 18 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 22 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 15 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 4.7 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 1.2 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 3.3 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 56 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 6.8 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 82 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR ROHS COMPLIANT