  CTGS43F-560K Datasheet PDF File
    TOKO, Inc.
Description 1 ELEMENT, 39 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR LEAD FREE
1 ELEMENT, 6.8 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR LEAD FREE
1 ELEMENT, 56 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR LEAD FREE
1 ELEMENT, 4.7 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR LEAD FREE
1 ELEMENT, 12 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR LEAD FREE
1 ELEMENT, 33 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR LEAD FREE
1 ELEMENT, 15 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR LEAD FREE
1 ELEMENT, 82 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR LEAD FREE
1 ELEMENT, 27 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR LEAD FREE
1 ELEMENT, 10 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR LEAD FREE
1 ELEMENT, 22 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR LEAD FREE
1 ELEMENT, 18 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR LEAD FREE