  CTGS43F-3R9M Datasheet PDF File
Allied Components Inter...
Allied Components International
Description 1 ELEMENT, 180 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 82 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power Chip Inductors
1 ELEMENT, 3.9 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD