  CTDR3F-2R2M Datasheet PDF File
Description 1 ELEMENT, 2.2 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 100 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 68 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 10000 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD