  CTDO1606T-153K Datasheet PDF File
    Taiyo Yuden (U.S.A.), I...
Part No. HMK212B7153KG-T
Description    Medium-high Voltage Multilayer Ceramic Capacitors
File Size 310.40K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
Murata Manufacturing Co Ltd
Part No. GCJ31BR7LV153KW01L
Description Soft Termination Chip Multilayer Ceramic Capacitors for Automotive
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
    Taiyo Yuden (U.S.A.), I...
Part No. SMK316B7153KL-T
File Size 310.42K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
Murata Manufacturing Co Ltd
Part No. GC331AD7LQ153KX18D
Tech specs
Official Product Page
Part No. EMK105BJ153KV-F
Description High Value Multilayer Ceramic Capacitors (High dielectric type)
Part No. GC321AD7LP153KX18D
    Coilcraft, Inc.
COILCRAFT INC
Description NOT RoHS. OBSOLETE when inventory is depleted. Change &apos;X&apos; to &apos;L&apos; for new RoHS part number. Terminals never contained lead. 1 ELEMENT, 68 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
NOT RoHS. OBSOLETE when inventory is depleted. Change &apos;X&apos; to &apos;L&apos; for new RoHS part number. Terminals never contained lead. 1 ELEMENT, 10 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
NOT RoHS. OBSOLETE when inventory is depleted. Change &apos;X&apos; to &apos;L&apos; for new RoHS part number. Terminals never contained lead. 1 ELEMENT, 15 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
NOT RoHS. OBSOLETE when inventory is depleted. Change &apos;X&apos; to &apos;L&apos; for new RoHS part number. Terminals never contained lead. 1 ELEMENT, 22 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
NOT RoHS. OBSOLETE when inventory is depleted. Change &apos;X&apos; to &apos;L&apos; for new RoHS part number. Terminals never contained lead. 1 ELEMENT, 47 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
NOT RoHS. OBSOLETE when inventory is depleted. Change &apos;X&apos; to &apos;L&apos; for new RoHS part number. Terminals never contained lead. 1 ELEMENT, 220 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD