  CT0603PSF-392M Datasheet PDF File
Coilcraft lnc.
Coilcraft, Inc.
COILCRAFT INC
Description SMT Power Inductors
Power inductor, 10/20% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 15 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 15 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
Power inductor, 10/20% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 2.2 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power inductor, 10/20% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 220 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power inductor, 10/20% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 8.2 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 330 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power inductor, 10/20% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 6.8 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power inductor, 10/20% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 4.7 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 47 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 100 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
File Size 200.08K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
Texas Instruments
Part No. LM392M
Description Low Power Operational Amplifier/Voltage Comparator 8-SOIC 0 to 70
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
Coilcraft lnc.
http://
Power inductor, high temp, 20% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 0.33 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power inductor, high temp, 20% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 33 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power inductor, high temp, 20% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 8.2 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power inductor, high temp, 20% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 220 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power inductor, high temp, 20% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 5.6 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power inductor, high temp, 20% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 39 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power inductor, high temp, 20% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 100 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power inductor, high temp, 20% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 2.2 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power inductor, high temp, 20% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 18 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power inductor, high temp, 20% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 10 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power inductor, high temp, 20% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 1 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power inductor, high temp, 20% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 15 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power inductor, high temp, 20% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 150 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 180 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD