  CT0603PSF-332M Datasheet PDF File
    TOKO Inc.
TOKO, Inc.
Description Fixed Inductors for EL Lamp Driver 1 ELEMENT, 2500 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Fixed Inductors for EL Lamp Driver 1 ELEMENT, 1200 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Fixed Inductors for EL Lamp Driver 1 ELEMENT, 1800 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Fixed Inductors for EL Lamp Driver 1 ELEMENT, 3300 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Fixed Inductors for EL Lamp Driver 1 ELEMENT, 2700 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Fixed Inductors for EL Lamp Driver 1 ELEMENT, 1500 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Fixed Inductors for EL Lamp Driver 1 ELEMENT, 1000 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Fixed Inductors for EL Lamp Driver 1 ELEMENT, 470 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD