  CI100505-33NJ Datasheet PDF File
    RENCO ELECTRONICS INC
Description 1 ELEMENT, 0.018 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.0082 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.033 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD