  CDRH5D28RHPNP-4R7N Datasheet PDF File
    SUMIDA CORP
Part No. CDRH5D16F/LD-4R7NB
Description 1 ELEMENT, 4.7 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
File Size 149.60K  /  2 Page
    Sumida, Corp.
Description 1 ELEMENT, 4.7 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 3.3 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 6.8 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT