  CDH70D48NP-152K Datasheet PDF File
Sumida Corporation
Description Power Inductor , Pin Type: RC Series
Power Inductor< Pin Type: RC Series>
File Size 59.29K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
API Delevan
Description 1 ELEMENT, 1.5 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 2.7 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 4.7 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 1 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD