  BYS30-100T Datasheet PDF File
    POWEREX[Powerex Power Semiconductors]
Part No. CM100TF-12H
Description Six-IGBT IGBTMOD 100 Amperes/600 Volts
File Size 65.51K  /  4 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. 10108777-11100TLF
Description PCI Express® GEN 3 Card Edge, Storage and Server Connector, Vertical, Through Hole, x1, 36 Positions, 1.00mm (0.039in) Pitch