  ATF22V10C-15XC Datasheet PDF File
http://
Cypress Semiconductor
Description 4 Mbit (512K x 8/256K x 16) nvSRAM
File Size 499.59K  /  22 Page
HUA FENG CIRCUIT
Atmel, Corp.
Atmel Corp.
ATMEL[ATMEL Corporation]
http://
Description High- Performance EE PLD FLASH PLD, 25 ns, PDSO24
High- Performance EE PLD FLASH PLD, 25 ns, PDIP24
Single Supply, Dual SPST Switch FLASH PLD, 15 ns, PDIP24
High- Performance EE PLD FLASH PLD, 15 ns, PDIP24
High- Performance EE PLD FLASH PLD, 15 ns, PDSO24
High- Performance EE PLD FLASH PLD, 10 ns, PDIP24
High- Performance EE PLD FLASH PLD, 15 ns, PQCC28
High- Performance EE PLD FLASH PLD, 10 ns, CQCC28
High- Performance EE PLD FLASH PLD, 15 ns, CDIP24
High- Performance EE PLD FLASH PLD, 7.5 ns, PDIP24
High- Performance EE PLD FLASH PLD, 7.5 ns, PDSO24
High- Performance EE PLD FLASH PLD, 10 ns, PDSO24
3.3V, 1 Output, LVTTL to LVPECL Clock Converter
CAP 470PF 16V 5% X7R SMD-0603 TR-7 PLATED-NI/SN
High-performance EE PLD
File Size 882.97K  /  14 Page
View it Online
Download Datasheet
Cypress Semiconductor
Description 2-Mbit (256K x 8/128K x 16) nvSRAM
File Size 494.65K  /  21 Page
    HiRel Connectors, Inc.
HI REL CONNECTORS INC
Description 5 CONTACT(S), STEEL, FEMALE, MIL SERIES CONNECTOR, CRIMP, RECEPTACLE
8 CONTACT(S), METAL, FEMALE, MIL SERIES CONNECTOR, CRIMP, RECEPTACLE
7 CONTACT(S), STEEL, FEMALE, MIL SERIES CONNECTOR, CRIMP, RECEPTACLE
7 CONTACT(S), METAL, FEMALE, MIL SERIES CONNECTOR, CRIMP, RECEPTACLE
30 CONTACT(S), STEEL, FEMALE, MIL SERIES CONNECTOR, CRIMP, RECEPTACLE
30 CONTACT(S), METAL, FEMALE, MIL SERIES CONNECTOR, CRIMP, RECEPTACLE
43 CONTACT(S), STEEL, MALE, MIL SERIES CONNECTOR, CRIMP, RECEPTACLE
53 CONTACT(S), STEEL, MALE, MIL SERIES CONNECTOR, CRIMP, RECEPTACLE
15 CONTACT(S), METAL, MALE, MIL SERIES CONNECTOR, CRIMP, RECEPTACLE
19 CONTACT(S), METAL, MALE, MIL SERIES CONNECTOR, CRIMP, RECEPTACLE
43 CONTACT(S), METAL, FEMALE, MIL SERIES CONNECTOR, CRIMP, RECEPTACLE
11 CONTACT(S), METAL, MALE, MIL SERIES CONNECTOR, CRIMP, RECEPTACLE
11 CONTACT(S), CARBON STEEL, MALE, MIL SERIES CONNECTOR, CRIMP, RECEPTACLE
16 CONTACT(S), STEEL, FEMALE, MIL SERIES CONNECTOR, CRIMP, RECEPTACLE
16 CONTACT(S), STEEL, MALE, MIL SERIES CONNECTOR, CRIMP, RECEPTACLE
41 CONTACT(S), METAL, MALE, MIL SERIES CONNECTOR, CRIMP, RECEPTACLE
15 CONTACT(S), STEEL, MALE, MIL SERIES CONNECTOR, CRIMP, RECEPTACLE
99 CONTACT(S), METAL, MALE, MIL SERIES CONNECTOR, CRIMP, RECEPTACLE
99 CONTACT(S), METAL, FEMALE, MIL SERIES CONNECTOR, CRIMP, RECEPTACLE
8 CONTACT(S), STEEL, MALE, MIL SERIES CONNECTOR, CRIMP, RECEPTACLE
8 CONTACT(S), METAL, MALE, MIL SERIES CONNECTOR, CRIMP, RECEPTACLE
2 CONTACT(S), METAL, MALE, MIL SERIES CONNECTOR, CRIMP, RECEPTACLE
99 CONTACT(S), CARBON STEEL, MALE, MIL SERIES CONNECTOR, CRIMP, RECEPTACLE
6 CONTACT(S), METAL, MALE, MIL SERIES CONNECTOR, CRIMP, RECEPTACLE
8 CONTACT(S), STEEL, FEMALE, MIL SERIES CONNECTOR, CRIMP, RECEPTACLE
46 CONTACT(S), STEEL, FEMALE, MIL SERIES CONNECTOR, CRIMP, RECEPTACLE
46 CONTACT(S), STEEL, MALE, MIL SERIES CONNECTOR, CRIMP, RECEPTACLE
99 CONTACT(S), STEEL, FEMALE, MIL SERIES CONNECTOR, CRIMP, RECEPTACLE
4 CONTACT(S), CARBON STEEL, MALE, MIL SERIES CONNECTOR, CRIMP, RECEPTACLE
53 CONTACT(S), METAL, FEMALE, MIL SERIES CONNECTOR, CRIMP, RECEPTACLE
53 CONTACT(S), METAL, MALE, MIL SERIES CONNECTOR, CRIMP, RECEPTACLE
File Size 61.98K  /  1 Page
    Ricoh Co., Ltd.
Description SMPS Controller 开关电源控制器
File Size 254.45K  /  25 Page
ATMEL Corporation
Description Highperformance EE PLD
File Size 532.79K  /  15 Page
Anpec Electronics Corop...
ANPEC[Anpec Electronics Coropration]
Anpec Electronics, Corp.
ANPEC ELECTRONICS CORP
Description 500mA Regulator Reset IC
3.3 V FIXED POSITIVE LDO REGULATOR, PDSO8 LEAD FREE, TSSOP-8
3.3 V FIXED POSITIVE LDO REGULATOR, PDSO8 TSSOP-8
1.3 V FIXED POSITIVE LDO REGULATOR, PDSO8 LEAD FREE, TSSOP-8
1.3 V FIXED POSITIVE LDO REGULATOR, PDSO8 TSSOP-8
2.3 V FIXED POSITIVE LDO REGULATOR, PDSO8 LEAD FREE, TSSOP-8
2.3 V FIXED POSITIVE LDO REGULATOR, PDSO8 TSSOP-8
1.4 V FIXED POSITIVE LDO REGULATOR, PDSO8 LEAD FREE, TSSOP-8
1.4 V FIXED POSITIVE LDO REGULATOR, PDSO8 TSSOP-8
2.4 V FIXED POSITIVE LDO REGULATOR, PDSO8 TSSOP-8
2.4 V FIXED POSITIVE LDO REGULATOR, PDSO8 LEAD FREE, TSSOP-8
1.5 V FIXED POSITIVE LDO REGULATOR, PDSO8 LEAD FREE, TSSOP-8
2.5 V FIXED POSITIVE LDO REGULATOR, PDSO8 TSSOP-8
2.5 V FIXED POSITIVE LDO REGULATOR, PDSO8 LEAD FREE, TSSOP-8
1.6 V FIXED POSITIVE LDO REGULATOR, PDSO8 LEAD FREE, TSSOP-8
1.6 V FIXED POSITIVE LDO REGULATOR, PDSO8 TSSOP-8
2.6 V FIXED POSITIVE LDO REGULATOR, PDSO8 TSSOP-8
2.6 V FIXED POSITIVE LDO REGULATOR, PDSO8 LEAD FREE, TSSOP-8
1.5 V FIXED POSITIVE LDO REGULATOR, PDSO8 TSSOP-8
2.1 V FIXED POSITIVE LDO REGULATOR, PDSO8 TSSOP-8
2 V FIXED POSITIVE LDO REGULATOR, PDSO8 LEAD FREE, TSSOP-8
1.8 V FIXED POSITIVE LDO REGULATOR, PDSO8 TSSOP-8
1.9 V FIXED POSITIVE LDO REGULATOR, PDSO8 TSSOP-8
1.9 V FIXED POSITIVE LDO REGULATOR, PDSO8 LEAD FREE, TSSOP-8
2 V FIXED POSITIVE LDO REGULATOR, PDSO8 TSSOP-8
1.8 V FIXED POSITIVE LDO REGULATOR, PDSO8 LEAD FREE, TSSOP-8
2.8 V FIXED POSITIVE LDO REGULATOR, PDSO8 TSSOP-8
2.8 V FIXED POSITIVE LDO REGULATOR, PDSO8 LEAD FREE, TSSOP-8
3.2 V FIXED POSITIVE LDO REGULATOR, PDSO8
3 V FIXED POSITIVE LDO REGULATOR, 0.45 V DROPOUT, PDSO8
2.2 V FIXED POSITIVE LDO REGULATOR, PDSO8